KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 15154088
nr 1515 4088
Färgetsningar
2 st, frukt, eftertryck. Bildmått: 37x23 cm, yttermått inklusive ram: 65x44 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:09:39
14/1 17:23:19
100 kr
16/1 18:15:59